{Balík služieb NUO Viac}

Máme pre Vás pripravené najobľúbenejšie, cenovo výhodné balíky služieb internetu a digitálnej televízie.


Jednotlivé televízne balíky sa dajú kombinovať spolu so všetkými ponukami internetu. Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať.Prenájom zariadení
 Viazanosť 24 mesiacov 0 mesiacov
ONT 0,01 € 0,01 €
ONT-WiFi 2,00 € 2,00 €
STB 2,00 € 2,00 €

{Balíky služieb}

Máme pre Vás pripravené najobľúbenejšie, cenovo výhodné balíčky služieb optického internetu s digitálnou televíziou


Pripojenie pomocou optického kábla privedeného do Vášho bytu, ukončený zásuvkou. K zásuvke je pripojené prenajímané klientské zariadenie a taktiež set-top box pre príjem televízneho signálu.
Prenájom zariadení
 Viazanosť 24 mesiacov 0 mesiacov
ONT 0,01 € 0,01 €
ONT-WiFi 2,00 € 2,00 €
STB 2,00 € 2,00 €

Funkcie

Sledovanie odvysielaných relácií je jednoducho prístupné pomocou diaľkového ovládača k set-top boxu. Jeho elektronický programový sprievodca prehľadne zobrazuje zoznam prístupných TV kanálov a uložených relácií.

Nahrávanie TV programov:
Samotný proces nahrávania je možné zapnúť okamžite, k dispozícii je aj možnosť plánovaného nahrávania. V druhom prípade si zákazník vyberie žiadanú reláciu prostredníctvom elektronického programového sprievodcu (EPG). Nahrávanie TV programov môžete iba s aktivovaným balíkom Sledovanie odvysielaných relácií.

Programový sprievodca: Digitálny variant tlačeného časopisu pre televízne programy, ktorý je integrovaný v prijímači. Pomocou EPG je možné nechať si zobraziť práve prebiehajúce a ďalšie televízne programy. EPG prehľadne zobrazuje informácie o reláciách priamo na televíznej obrazovke.